The standard price for our subscription is £4.99 per box.
Please keep in mind that this price doesn't reflect any discounts or promotions on your account as these are only applied when we take payment. You can check the discounts and promotions you have towards your four-punnet snacks boxes on your payments page.
If you’re shopping via the graze shop, you’ll find the prices for each snack just under their photo. Unless a special offer applies, our sharing bags cost £2.99, our 6-snack multipacks cost £6.99, and our oat boost boxes cost £2.79.